Teenused

Peale reorganiseerimist inseneribürooks on Eltron OÜ põhitegevuseks tootetugi ja koolitus.
Samuti tegeleme eskiisprojekteerimise, tööprojekti osade koostamise, paigaldus- ja hooldusjuhiste koostamise jms tegevusega.

Tootetugi tähendab et OÜ'st Eltron on alati võimalik saada uusimat infot toodete kohta. On võimalik tellida eesti keelseid paigaldus- ja hooldusjuhiseid (inglise keelsed on tasuta). OÜ Eltron insenerid tegelevad pidevalt uute tarkvaraversioonide testimisega Eestis levinud võrkudes tagamaks sujuva tooteuuenduse.
Samuti on võimalik tellida seadistus-häälestustöid ja kasutajakoolitusi. Meie eesmärk on vabastada paigaldusfirmad vajadusest tegeleda pideva tooteväljaõppega. Kuna installaatoritel on sageli vaja paigaldada kümneid erinevaid süsteeme on mõeldamatu, et nad suudaksid kõiki neid perfektselt selgeks õppida.
Veel enam, turvasüsteemide eluiga küünib 15-20 aastani. Ilmselt on lootusetu soovida et kunagi süsteemi paigaldanud firma suudaks 10a pärast seda edukalt testida või remontida.
Kuna Eltron OÜ inseneridel on tegu siiski piiratud arvu tootjatega, on neil võimalik süsteeme tunduvalt sügavamalt tundma õppida.

Enamik keskmise ja kõrgema klassi turvaseadmeid on tootja poolt varustatud suhteliselt korralike juhistega. Probleem tekib kui on vajadus eesti keelse juhendi järgi. Enamiku tõlkebüroode tehniline tõlge on küll ladusas eesti keeles kuid tehnikaspetsialistile raskelt arusaadav. Seetõttu osutamegi spetsialiseeritud tehnilise tõlke teenust.

Korraldame tellimuspõhiselt koolitusi meie poolt maaletoodavatele süsteemidele.

Küsi pakkumist